1. Domů
  2. Služby
  3. Projektování

PROJEKTOVÁNÍ

S naším týmem odborníků s bohatými zkušenostmi v oboru elektroenergetiky a technické infrastruktury jsme připraveni realizovat různorodé projekty v souladu s potřebami a požadavky našich klientů. Důraz klademe na inovativní řešení, efektivitu a kvalitu všech našich projektů.

Nabízíme

Naše společnost se specializuje na komplexní projektování v oblasti elektroenergetiky a technické infrastruktury. Zaměřujeme se na řadu klíčových oblastí.

Přípojky a rozvody NN, VN včetně trafostanic: Projektujeme spolehlivé a efektivní přípojky a rozvody nízkého a středního napětí včetně trafostanic, aby byla zajištěna stabilní dodávka elektrické energie.

Veřejné osvětlení: Navrhujeme moderní a úsporná řešení pro veřejné osvětlení, která přispívají k bezpečnosti a komfortu ve veřejných prostorách.

Elektrické rozvody silnoproudé, slaboproudé pro bytovou výstavbu a průmyslovou výstavbu: Poskytujeme komplexní projekty elektrických rozvodů jak pro bytové jednotky, tak i pro průmyslové komplexní, zohledňující efektivitu a bezpečnost.

Osazení a připojení fotovoltaických panelů: Navrhujeme a implementujeme efektivní systémy fotovoltaických panelů pro udržitelné získávání elektrické energie ze slunečního záření.

VN trafostanice (nadzemní i kioskové): Projektujeme vysokonapěťové trafostanice v nadzemní i kioskové variantě, zabezpečující spolehlivé distribuční centrály elektrické energie.

HDPE trubky (optické sítě): Navrhujeme a implementujeme optické sítě s využitím moderních HDPE trubek, které zajišťují rychlý a spolehlivý přenos dat.

 

Více kontaktů zde

 

Kontaktní formulář

Základní informace:
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: