1. Domů
  2. Obchody
  3. Kuchyňské studio

KUCHYŇSKÉ STUDIO

V našem kuchyňském studiu věříme, že kuchyně je srdcem každého domova. Proto se zaměřujeme na tvorbu kuchyní, které nejenže splňují veškeré vaše praktické potřeby, ale také vytvářejí prostředí plné pohodlí, krásy a inspirace. Jsme zde, abychom vám pomohli vytvořit kuchyni snů, která odráží váš osobní styl a potřeby.

 

Toužíte po stylové a kvalitní kuchyni, ale nevíte, na koho se v Pelhřimově obrátit? Zkuste naše kuchyňské studio, které vám dodá kvalitní kuchyně českého výrobce, společnosti Sykora spol. s r.o. Tento výrobce z Vizovic se řadí mezi přední evropské výrobce kuchyňských sestav. V kombinaci s našimi odborníky vám zajistíme jistotu prvotřídní kvality výrobku a osobitého přístupu ke každému zákazníkovi. Přijďte se podívat do našeho kuchyňského studia, kde společně navrhneme a vytvoříme kuchyň, která bude nejen vizuálně atraktivní, ale také plně funkční a přizpůsobená nejen vašim kulinářským potřebám. Tak si přijďte pro svou vysněnou kuchyň ještě dnes. 

Jsme certifikovaným partnerem

logo Sykora

 

 

 

 

Nabízíme

Vypracování projektu

ZDARMA vypracujeme projekt vaší nové kuchyně, aby vyhovoval vašim představám. Díky široké škále dekorů, materiálů, barev i tvarů si u nás vybere i ten nejnáročnější zákazník, který očekává prvotřídní kvalitu. Při plánování kuchyní pracujeme s představami, požadavky a finančními možnostmi klientů.

 

Individuální přístup

Každý projekt vnímáme individuálně a věnujeme se každému klientovi osobně, abychom pochopili jeho potřeby, preference a očekávání. Jsme komunikativní a rádi od vás zjistíme vaše představy o kuchyni, o kterých jste doposud neměli tušení.

Spotřebiče

Spolupracujeme s předními výrobci spotřebičů, abychom vám přinesli špičkovou technologii pro vaši kuchyni, která usnadní vaření a přidá hodnotu do vašeho každodenního života.

 

Při zakoupení 3 a více spotřebičů značky SIEMENS, získáte po registraci produktů 5 let záruky! Zde se můžete podívat na katalog.

 


Ideální příprava na schůzku ve studiu

Hrubá představa o designu - moderní, rustikální, minimalistická; barevnost.

Praktické požadavky - styl vaření, počet členů domácnosti.

Rozměry a dispozice prostoru - reálný prostor pro umístění kuchyně, ostrůvek, barový pult.

Rozpočet - definujte si rozpočet, se kterým se bude pracovat.

Spotřebiče - volně stojící, nebo vestavěné.


Otevírací doba

Den Od Do
Pondělí 7:00 16:00
Úterý 7:00 16:00
Středa 7:00 16:00
Čtvrtek 7:00 16:00
Pátek 7:00 16:00
Sobota 8:00 11:00
Neděle zavřeno

Kontaktujte nás

Libuše Zavadilová

Libuše Zavadilová
vedoucí prodejny

libuse.zavadilova@elpe.cz
+420 777 718 169

qr kontakt


Prodejna

Adresa: Myslotínská 2449, Pelhřimov 393 01

Telefon: +420 565 323 291

E-mail: libuse.zavadilova@elpe.cz

Více kontaktů zde

          

 

Ukázka návrhů a realizací